Wielofunkcyjny sprzęt do zabawy

Zestawy Urządzeń

Standardowe urządzenia wielofunkcyjne stanowią połączenie wielu możliwości zabawy – od akcesoriów do odgrywania różnych ról, po ramy do wyzwań wspinaczkowych. Nasza oferta obejmuje szereg różnych materiałów i wzorów – od konstrukcji do zabawy z naturalnie wyglądającego drewna do produktów metalowych o nowoczesnym wyglądzie.

Wielofunkcyjny, modułowy plac zabaw UniMini (1-5)

Zapewnia małym dzieciom możliwość stymulującej zabawy i ma pozytywny wpływ na ich rozwój fizyczny i psychiczny.

Wielofunkcyjny, modułowy plac zabaw UniPlay (3-12)

Stanowi połączenie spokojniejszych zabaw dostępnych dla młodszych lub mniej pewnych siebie dzieci na poziomie gruntu oraz ekscytujące wyzwania fizyczne na wyższym poziomie.

Wielofunkcyjny sprzęt z naturalnego drewna Rabina

Seria Robinia cechuje się naturalnym wyglądem, dzięki któremu harmonijnie wpisuje się w miejskie lub wiejskie przestrzenie zielone.

Zestawy AgitoMultiplay (5-12)

Intrygujący wygląd i żywe kolory tych zestawów do zabaw, zachęcają młodzież do aktywnej zabawy fizycznej, która pomaga rozwijać siłę i koordynację starszych dzieci. Siatka Origo zapewnia również wygodną przestrzeń do Wspólnych zabaw.

Zestawy Nexus MultiPlay ( 7-16 )

Nexus łączy organiczne formy i uderzający, surowy styl architektoniczny, tworząc struktury, które będą stymulować akcję i pobudzać wyobraźnię. Wygląd instynktownie odwołuje się do poczucia przygody dzieci z wyzwaniami, które zmuszą je do ruchu, aby nigdy się nie nudziły. Ta seria wielozadaniowych placów zabaw ze stali jest idealna dla dzieci powyżej 7 lat.

Zestawy Zingo Multiplay (3-5)

Seria Zingo oferuje wiele możliwości zabawy na małych powierzchniach placów zabaw. Piękne, wesołe kolory zachęcają młodsze dzieci do wspinania się, czołgania, siedzenia i balansowania, szczególnie na unikatowym Giant Bubble w kształcie łzy, który sprawia, że Zingo jest ekscytującą atrakcją.

Zestawy Szlak NRG (5-12)

NRG opiera się na rozwijaniu zdolności fizycznych dziecka, promując jednocześnie interakcje społeczne i rozwój. Ten sprzęt do szlaków na plac zabaw ma modułową konstrukcję, która pozwala tworzyć konfiguracje dostosowane do Twojej przestrzeni i budżetu.

Park i miasto

Sport i fitness

Infrastruktura wodna

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat naszych produktów, możesz skontaktować się z nami telefonicznie,pocztą elektroniczną lub bezpośrednio przez naszą stronę internetową.
Z całą pewnością uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Kontakt

 

 

 

Adres

ULICA KOŚCIUSZKI 39/41
14-200 IŁAWA

E-MAIL: info@playplanet.pl